03 квітня поточного року у м.Краматорськ Донецької області в залі засідань облдержадміністрації відбулася зустріч заступника голови облдержадміністрації Вадима Філашкіна з учасниками (ветеранами) АТО. На зустрічі було обговорено виконання регіональної програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації учасників АТО на 2018- 2020 роки, а також проблемні питання щодо оздоровлення, пенсійного забезпечення та працевлаштування.

Від Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області у зустрічі прийняв участь заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Дмитро Штагер.

На зустрічі Дмитро Штагер висвітлив інформацію про стан забезпечення земельними ділянками учасників АТО.

Окремим позитивним напрямком земельних відносин на території Донецької області є надання земельних ділянок для учасників антитерористичної операції та сімей загиблих учасників АТО. Станом на 25.03.2019 Головним управлінням Держгеокадастру у Донецькій області видано 2150 накази на загальну площу 4185,4 га про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства та ведення садівництва. Головним управлінням та структурними підрозділами Держгеокадастру у Донецькій області забезпечено першочерговий порядок розгляду звернень учасників АТО щодо виділення їм земельних ділянок.