04 липня 2018 року  у смт. Нікольське у приміщенні сесійного залу Нікольської районної ради  відбувся регіональний семінар з питань надання практичних порад для фермерських господарств та сільськогосподарських підприємств щодо збереження землі, оптимізації оподаткування та впровадження новітніх змін у земельному законодавстві, організований Головним управлінням Держгеокадастру у Донецькій області  спільно з Асоціацією фермерів Донецької області.

У роботі семінару прийняли участь керівництво Нікольської райдержадміністрації, представники Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області, громадської спілки «Аграрний союз України», журналу «АгроPRO», фермерських господарств, окремі фермери  та  представники сільськогосподарських підприємств.

Метою  проведення регіонального семінару була необхідність надання  практичних порад  з питань земельних правовідносин таких, як: нові вимоги до договорів оренди землі, відлік  терміну дії договору, особливості складання договорів оренди,  ризики недоплати та економічна недоцільність переплати орендної плати тощо.

Основну увагу при  обговоренні  питань порядку денного було сконцентровано на змінах у правилах використання земель, власники яких померли, відлік терміну на поновлення договорів оренди таких земельних ділянок, судова практика визнання спадщини відумерлою та оподаткування орендної плати за землі приватної власності.

Головуючим на семінарі був заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Дмитро Штагер. Він презентував фермерам області шляхи вирішення проблемних питань в сфері земельних відносин та цільового використання земель сільськогосподарського призначення.