27 березня поточного року в Головному управлінні Держгеокадастру у Донецькій області відбувся особистий прийом громадян.

Прийом проводив начальник Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Іван Якименко.

На прийом для вирішення питань та отримання консультацій  звернулося дев’ять громадян.

Актуальними питаннями з якими громадяни звернулися на прийомі були щодо виділення земельної ділянки під ОСГ; затвердження проекту землеустрою на території Іванопільської сільської ради; надання дозволу на припинення права користування земельною ділянкою; питань працевлаштування; надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки .

В ході прийому по зазначеним питанням було надано вичерпну консультацію  відповідно до діючого законодавства та прийнято заяви на опрацювання відповідними спеціалістами, а також надано допомогу на звернення громадян, учасників АТО щодо відведення земельних ділянок.

 

 

Нагадуємо, що за графіком прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області можна ознайомитись на офіційному сайті або записатись за телефоном (06272) 2-04-85 Сектор звернень громадян та доступу до публічної інформації.