На особисті прийоми до керівництва звернулося 10 громадян. В ході прийому, на порушені громадянами питання було надано вичерпні відповіді та консультації.

Державними кадастровими реєстраторами територіальних структурних підрозділів зареєстровано 478 земельних ділянок (з яких 267 зареєстровано за допомогою онлайн сервісів). Надано 38 відмову в державній реєстрації земельних ділянок, 796 відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, у тому числі 330 –  за допомогою онлайн сервісів. За допомогою програмного забезпеченні державного земельного кадастру здійснено 562 дій щодо виправлення відомостей Державного земельного кадастру щодо земельних ділянок

Надано 37 дозволів на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність/користування  учасникам АТО на загальну площу  73,8500га. Затверджено 29 проектів землеустрою з надання земельної  ділянки у власність /користування  учасникам АТО на загальну площу 54,0917га.

Оголошені торги з продажу права оренди земельних ділянок на 04.12.2018 по Великоновосілківському району.

Прийнято участь у 15 судових засіданнях  по справам, де стороною виступає Головне управління Держгеокадастру у Донецькій області

За результатами перевірок складено 2 протоколи про адміністративне правопорушення, винесено 2 постанови про накладення адміністративного стягнення, видано 2 приписи на усунення порушень земельного законодавства. Сплачено  коштів  по постановам на суму 850 грн.,  по нарахуванням шкоди, заподіяної державі – 17058,81 грн.