На особисті прийоми до керівництва звернулося 5 громадян. В ході прийому, на порушені громадянами питання було надано вичерпні відповіді та консультації.

Державними кадастровими реєстраторами територіальних структурних підрозділів зареєстровано 488 земельних ділянок (з яких 354 зареєстровано за допомогою онлайн сервісів). Надано 78 відмов в державній реєстрації земельних ділянок, 761 відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, у тому числі 238 –  за допомогою онлайн сервісів. За допомогою програмного забезпеченні державного земельного кадастру здійснено 5624 дій щодо виправлення відомостей Державного земельного кадастру щодо земельних ділянок

Надано 72 дозвола на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність/користування  учасникам АТО на загальну площу  144,00га. Затверджено 10 проектів землеустрою з надання земельної  ділянки у власність /користування  учасникам АТО на загальну площу 21,93га.

07 грудня 2018 року відбулися перші на території Донецької області електронні земельні торги на платформі OpenMarket. За результатами яких до місцевого бюджету надійде близько 200тис. грн.

05.12.2018 проведені земельні торги у смт Велика Новосілка з продажу права оренди на п’ять земельних ділянок.

Прийнято участь у 15 судових засіданнях  по справам, де стороною виступає Головне управління Держгеокадастру у Донецькій області

Здійснено 33 перевірки з дотримання вимог земельного законодавства. Складено 6 протоколів про адміністративне правопорушення, винесено 5 постанов про накладення адміністративного стягнення, видано 6 приписів на усунення порушень земельного законодавства. Здійснено 6 розрахунків шкоди на суму 57265,22грн.