18 червня 2019 року в Головному управлінні Держгеокадастру у Донецькій області начальником Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Іваном Якименко за участю секретаря Олександрівської селищної ради Василя Лук’янчикова відбулося чергове урочисте підписання актів приймання-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів у комунальну власність Олександрівській селищній об’єднаній територіальній громаді.

У розпорядження територіальної громади передано земельні ділянки загальною площею 13629,6280 гектарів, які розташовані на території Олександрівської селищної об’єднаної територіальної громади Олександрівського району Донецької області за межами населених пунктів.

Відповідний акт приймання-передачі земель підписали начальник Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Іван Якименко та секретар Олександрівської селищної ради Василь Лук’янчиков. Отримані ним від Держгеокадастру документи, що містять інформацію про перелік земельних ділянок, їх кадастрові номери та площу надалі слугуватимуть підставою для реєстрації речового права за ОТГ в Державному реєстрі.

Начальник Донецької землевпорядної служби Іван Якименко висловив поздоровлення з цією видатною подією в житті громади та побажав стати справжніми господарями на своїй землі.

Нагадаємо, в рамках децентралізації, з 1 лютого 2018 року згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 № 60-р «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад» було розпочато процес передачі державних земель сільгоспризначення поза межами населених пунктів у власність об’єднаних територіальних громад (ОТГ).Відповідне рішення було ухвалено, 31 січня, на засіданні Кабінету Міністрів за ініціативи Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.