20 квітня поточного року Держгеокадастр  провів робочу нараду з державними кадастровими реєстраторами з питань здійснення державної реєстрації земельних ділянок за заявами, поданими в електронній формі.

Від Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області у нараді прийняли  участь понад сорок кадастрових реєстраторів.

Реєстрація земельної ділянки є однією з найбільш важливих, складних та одночасно відповідальних адміністративних послуг. З 1 січня 2017 року по всій Україні запроваджено електронну послугу з онлайн-реєстрації земельних ділянок.

Новий електронний сервіс заощадив час та зусилля громадян, зробив процес реєстрації прозорим, усунув суб’єктивні фактори при реєстрації земельної ділянки. Завдяки запровадженню вказаної електронної послуги суттєво підвищився рівень якості обслуговування фізичних та юридичних осіб. Запровадження онлайн-реєстрації земельних ділянок дало можливість виключити  перший візит- замовлення до ЦНАПу , залишилася лише необхідність отримати документ після реєстрації земельної ділянки. Документи на реєстрацію земельної ділянки подаються в онлайн-режимі через e.land.gov.ua  

Ці та інші виробничі питання які виникають при опрацюванні документів у державних кадастрових реєстраторів обговорювалися на нараді у Держгеокадастрі. Також керівництвом Держгеокадастру наголошено на персональній відповідальності та подальшому вдосконаленню програмного забезпечення Державного земельного кадастру що відбуватиметься на постійній основі