28 листопада поточного року у місті Соледарі Бахмутського району Донецької області  в будівлі міської ради Соледарської міської об’єднаної територіальної громади Головним управлінням Держгеокадастру у Донецькій області проведено семінар  з  фермерами та сільгоспвиробниками.

За порядком денним семінару обговорювалися питання щодо збереження родючого шару ґрунту, агрохімічної паспортизації земельних ділянок.

У ході проведення семінару були надані роз’яснення стосовно необхідності внесення до державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки. За результатами перевірок земельних ділянок на території Бахмутського району, що знаходяться на праві приватної власності у фізичних та юридичних осіб встановлені  такі земельні ділянки, яким присвоєні кадастрові номери, але відомості  про них не внесені до Державного земельного кадастру.

Від Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області в роботі семінару прийняв участь заступник начальника Дмитро Штагер, а також  представники Державного підприємства «Донецький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».

В ході семінару присутнім на порушені в ході зустрічі питання було надано вичерпні відповіді та консультації.