16 березня 2018 року у місті Покровську в приміщенні позашкільного навчального закладу «Центр творчості та дозвілля» відбулася обласна науково-практична конференція з питань впровадження у виробництво інтенсивних технологій вирощування сільськогосподарських культур, удосконалення структури посівних площ та підвищення рівня економічної ефективності сільгоспвиробництва.

У роботі конференції прийняли участь заступник голови Донецької облдержадміністрації Владислав Лаврик та представники департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій, Національного наукового центру «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського», дослідної станції НААН України, інституту зернових культур НААН України та ін.

Основна увага при обговоренні питань порядку денного була сконцентрована на ґрунтових ресурсах Донецької області та їх придатності для інтенсивного сільськогосподарського використання, шляхах відновлення природної родючості та збільшення потенційної врожайності сільськогосподарських культур із залученням комплексних добрив із вермікомпосту в сучасних технологіях вирощування та інші.

Від Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області у заході прийняв участь заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Дмитро Штагер. Він презентував шляхи вирішення проблемних питань в сфері земельних відносин та цільового використання земель сільськогосподарського призначення