12 червня поточного року  в  м. Краматорську  в приміщенні конференц-залу Донецької торгово-промислової палати відбулося засідання Комітету з розвитку агропромислового комплексу та природокористування.

У засіданні Комітету прийняли участь представники Донецької облдержадміністрації, Східного РУ ПАТ КБ «Приватбанк»,  Донецької торгово-промислової палати та інші.

Від Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області у нараді прийняв участь заступник начальника Головного управління Дмитро Штагер.

Наразі державою зосереджено увагу на розвитку агробізнесу в Україні тому серед приіоритетних питань  порядку денного засідання  було питання про комплексну програму економічного  розвитку сільських територій Донецької області на 2018-2020роки, доповідачем якого був директор департаменту агропромислового розвитку та розвитку сільських територій Донецької області. Також розглянуті питання щодо перспективи формування та розвитку системи дорадчих послуг у регіоні,  щодо кредитування агросектору (здешевлення ресурсів від ПАТ КБ «Приватбанк» тощо.