07 лютого поточного року заступником начальника Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Штагером Д.О. взято участь у засіданні регіональної ради підприємців в Донецькій області, яка відбулась в конференц-залі Донецької Торгово–промислової палати.

У засіданні прийняли участь представники державної влади, бізнес-асоціацій та керівники підприємств.

Серед інших питань порядку денного, Штагер Д.О. доповів про індексацію нормативної грошової оцінки земель та коефіцієнти індексації, зокрема, щодо коефіцієнту для сільськогосподарських угідь.

Так, доповідачем було роз’яснено присутнім, що відповідно до статті 289 Податкового кодексу України для визначення розміру податку та орендної плати використовується нормативна грошова оцінка земельних ділянок. Одночасно, було повідомлено про норми та правила, суб’єктів проведення нормативної грошової оцінки земельних ділянок, а також про порядок встановлення ставки земельного податку та орендної плати за користування земельними ділянками.

Участь представників Головного управління у таких нарадах сприятиме активізації ефективної співпраці між підприємцями та профільними державними організаціями.