6 грудня 2017 року у ході засідання  Кабінету Міністрів України   Урядом підтримана, розроблена Мін’юстом постанова № 925 «Деякі питання удосконалення механізмів захисту речових прав на земельні ділянки» , яка ліквідує можливість подвійної реєстрації сільськогосподарських земель, чим часто користувалися рейдери, та поширює дію  електронного сервісу  на власників та орендарів аграрних угідь.
Так зокрема, передбачається, що державна реєстрація права власності на земельну ділянку, реєстрацію якого проведено до 1 січня 2013 року, відповідно до законодавства, що діяло на момент його набуття, проводиться за умови наявності відповідних відомостей про зареєстровані права в Державному земельному кадастрі. Також запроваджується перевірка наявності та автентичності кадастрового номера земельної ділянки в Державному земельному кадастрі вже під час формування державним реєстратором заяви в режимі реального часу.

Документом визначаються способи виправлення технічних помилок у разі виявлення державним реєстратором прав на нерухоме майно у отриманих з Державного земельного кадастру відомостях про власників, користувачів земельної ділянки, перенесених з Державного реєстру земель. Удосконалено процедури встановлення особи та перевірки її дієздатності під час проведення реєстраційних дій, не пов’язаних із вчиненням нотаріальної дії. Крім того, надано можливість ідентифікації особи з метою одержання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно шляхом застосування мобільного електронного цифрового підпису чи іншого засобу, що дає можливість однозначно ідентифікувати таку особу.

Для зменшення ризиків незаконного заволодіння землею запропоновано поширити дію розпорядження Кабінету Міністрів України від 21.10.2016 № 789-р «Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо інформування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» на орендарів та інших осіб, які мають право користування земельними ділянками.

Таким чином, орендар або інший суб’єкт речового права на земельну ділянку буде проінформований про будь-які заяви, які подані щодо земельної ділянки та зможе своєчасно захистити своє право.