22 грудня 2018 року в Головному управлінні Держгеокадастру у Донецькій області за участю заступника начальника Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області  Дмитра Штагера, виконуючої обов’язки начальника управління землеустрою та охорони земель Рибакової Олени  та запрошених  голів  двох територіальних громад  відбулася  урочиста передача земель сільськогосоподарського призначення державної власності  у комунальну власність Лиманській міській об’єднаній територіальній громаді Лиманського району та Сіверській міській  об’єднаній територіальній громаді Бахмутського району.

Розпочатий з 1 лютого поточного року процес передачі земель Головним управлінням Держгеокадастру у Донецькій області у власність об’єднаним територіальним громадам у  2018 році набув свого завершення. Усі дев’ять громад області отримали у власність для подальшого розпорядження землі сільськогосподарського призначення.

Наразі у розпорядження Лиманської  міської об’єднаної територіальної громади Лиманського району передано земельні ділянки загальною площею 8197,9856 гектарів, які розташовані за  межами населених пунктів на території  Лиманського району Донецької області.

У розпорядження Сіверської  міської об’єднаної територіальної громади Бахмутського району передано земельні ділянки загальною площею 2996,2047 гектарів, які розташовані за  межами населених пунктів на території  Бахмутського району Донецької області.

Акти приймання-передачі земель підписали  заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Дмитро Штагер та голови об’єднаних територіальних громад.