21 березня поточного року  о 10-00 годині в  м. Краматорську  в приміщенні конференц-залу Донецької торгово-промислової палати відбулося засідання Комітету з розвитку агропромислового комплексу та природокористування.

У засіданні Комітету прийняли участь представники Асоціації фермерів і землевласників Донецької області, АТ «Ощадбанк», Донецької торгово-промислової палати та інші.

Від Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області у нараді прийняв участь заступник начальника Головного управління Дмитро Штагер.

Наразі держава зосередила увагу на розвитку агробізнесу в Україні у тому числі у  роботі фермерських  господарств, підвищенні  конкурентоспроможності та стійкості малих і середніх підприємств через їх об’єднання в закупівельні групи в рамках проекту «Купуємо разом!»: програма «Польська допомога» при фінансуванні МЗС Республіки Польща.

У обговоренні проблемних питань у діючому законодавчому полі не конкурентоспроможності, а саме:  щодо участі  та перемоги фермерів у земельних аукціонах з продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності прийняв участь заступник начальника Головного управління Дмитро Штагер.