22 листопада поточного року у м. Сєвєродонецьку відбувся Земельний форум, присвячений питанням відкриття ринку землі, участь у якому взяли заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький, Уповноважений Президента України по земельним питанням Роман Лещенко, голова Донецької ОДА Павло Кириленко, голова Луганської ОДА Сергій Гайдай.

Від Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області у форумі участь взяла в.о начальника Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Тетяна Підгорна.

Під час форуму відбулася презентація земельної реформи, з представниками громад, керівниками сільськогосподарських підприємств було обговорено питання, пов’язані з відкриттям ринку землі.

Заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький наголосив, що земельна реформа змінить наявну модель відносин у сільськогосподарській сфері. Зокрема, це дасть чесні правила для легальних інвесторів, розвиток фермерству та дрібному агровиробництву, встановить ринкові, а не корупційні ціни на землю і наповнить місцеві бюджети.