05 червня поточного року в  смт. Велика Новосілка Донецької області  у  приміщенні Міськрайонного управління у Великоновосілківському районі та м. Донецьку Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області (вул. Центральна,31) відбувся  виїзний/особистий прийом громадян.

Прийом проводив виконуючий обов’язки начальника  Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Олександр Хачхарджи.

На прийом для вирішення питань та отримання консультацій  звернулося п’ять громадян.

Серед питань з якими громадяни звернулися на прийомі були:    оформлення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства близькими родичами померлого учасника АТО; виконання судових рішень стосовно виділення  земельної ділянки для ведення ОСГ, яка знаходиться за межами населеного пункту на території Шевченківської сільської ради; скасування наказу про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою у зв’язку зі зміною намірів; дотримання вимог земельного законодавства в частині використання земель комунальної та державної власності на території Новопетриківської сільської ради тощо.

На порушені громадянами в ході прийому питання було надано вичерпні відповіді та консультації.