20 вересня поточного року під головуванням начальника Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Івана Якименко за участі заступника директора департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Донецької обласної державної адміністрації Олександра Дзигіма відбулася виробнича нарада Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області.

На засіданні були присутні в.о. директора Донецької регіональної філії ДП «Центр державного земельного кадастру» Марина Гончарова, керівники територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області.


На виробничій нараді були розглянуті питання щодо запобігання та виявлення корупції, стан проведення лотів по аукціонам, проведення нормативно-грошової оцінки населених пунктів, а також стан проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності.

Не залишилися без уваги актуальні питання стосовно перетворення матеріалів Державного фонду документації із землеустрою в електронний (цифровий) вигляд; проведення заходів державного контролю за використанням та охороною земель за результатами III кварталу та перспективний план на IV квартал 2019 року, а також збереження та ведення архівних документів в територіальних структурних підрозділах Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області.

Начальник Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Іван Якименко відмітив, що робота територіальних структурних підрозділів повинна бути прозорою та направлена на комунікацію з громадянами. Також повинна бути орієнтованість на якісний сервіс для миттєвих відповідей громадянам. Окремо піднімалося питання стосовно боротьби з тіньовими обробітками землі.

Розглянувши питання порядку денного були дискусійні обговорення нововведень стосовно земельної сфери, проблемних питань, які виникають під час роботи з начальниками структурних підрозділів, начальниками відділів контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області. Під час вирішення питань були надані доручення до виконання по кожному відділу керівникам територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області.

Олександр Дзигім заступник директора департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Донецької обласної державної адміністрації відмітив проханням на взаємодію Головного управління з територіальними об’єднаними громадами, особливо з тими, які мають прямий сільськогосподарський напрямок. Побажав розвитку і подальшої плідної співпраці з департаментом АПК та розвитку сільських територій.

Виробнича нарада була чудовою нагодою задля спілкування, обговорення проблемних питань та перспективних планів розвитку Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області.