21 березня поточного року в залі засідань Костянтинівської районної ради під головуванням начальника Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Івана Якименко за участі заступника директора департаменту – начальника відділу економічного регулювання земельних відносин департаменту міжнародної співпраці та ринку земель Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Юрія Микитенко відбулося засідання розширеної колегії Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області.

На засіданні були присутні також в.о. директора Донецької регіональної філії ДП «Центр державного земельного кадастру» Марина Гончарова, в.о. директора ДП «Донбаське державне підприємство геоінформатики та маркшейдерії» Наталія Нємцева, в.о. директора ДП «Донецький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» Лідія Давиденко, заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Дмитро Штагер, начальник управління організації заходів цивільного захисту Головного управління ДСНС України у Донецькій області, полковник служби цивільного захисту Віктор Вітовецький, перший заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Юлія Полівода, керівники структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області.

Про підсумки роботи Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області за 2018 рік доповідав начальник Головного управління Іван Якименко. Діяльність Головного управління протягом 2018 року спрямовувалася на реалізацію державної політики в галузі регулювання земельних відносин, здійснення землеустрою та охорони земель, ведення земельного кадастру, виконання програм розвитку економічного та соціального розвитку Донецької області про що наголосив у виступі Іван Якименко. Заслухавши та обговоривши доповідь начальника Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області колегія вирішила роботу Головного управління з виконання завдань, визначених Положенням та планом з основної діяльності за 2018 рік, визнати задовільною.

Також колегією розглядалися питання щодо забезпечення земельними ділянками учасників АТО, перетворення матеріалів Державного фонду документації в електронний (цифровий) вигляд, стан виконання плану-графіку продажу прав оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності територіальними органами Держгеокадастру.

Юрій Микитенко заступник директора департаменту – начальник відділу економічного регулювання земельних відносин департаменту міжнародної співпраці та ринку земель Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру подякував за сумлінну роботу Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області, відзначив за активний розвиток у сфері земельних відносин та побажав здійснення всіх запланованих планів і процвітання.

Колегія було чудовою нагодою задля спілкування, обговорення проблемних питань та перспективних планів розвитку Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області.