Сьогодні, 25 листопада, Головне управління Держгеокадастру у Донецькій області передало землі сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Званівській об’єднаної територіальній громаді.

Відповідний акт приймання-передачі земель загальною площею 486,7012 га, які розташовані на території Званівської об’єднаної територіальної громади Бахмутського району Донецької області за межами населених пунктів підписали начальник Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Тетяна Тітова та Званівський селищний голова. Право власності на земельні ділянки громада набуде із часу державної реєстрації цього права відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Довідково:

Передача земель сільськогосподарського призначення з державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад відбувається відповідно до Указу Президента України від 15 жовтня 2020 року № 449/2020 «Про деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин» та Постанови Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2020 року № 1113 «Деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин».