16 вересня поточного року  працюючий зернозбиральний комбайн та вантажівка в режимі збирання зернових постали погляду виконуючого обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області (територія  Мелекінської сільської ради Мангушського району).

Збирання врожаю відбувалося на полі, де 20.08.2017 державними інспекторами у сфері державного контролю за використання та охороною земель Управляння з контролю за використанням та охороною земель Держгеокадастру був зафіксований  факт збору врожаю на самовільно зайнятій земельній ділянці  із земель житлової та громадської забудови комунальної власності орієнтовною площею 11га для вирощування сільськогосподарських культур. Усі дії були зафіксовані документально і залучені до матеріалів справи з фотоматеріалами.

Сьогоденний факт збирання соняшника свідчить про ігнорування юридичною особою подій серпня місяця. Представниками юридичної особи – порушником на вимоги надати документи був наданий опір у зв’язку з чим на місце подій були викликані представники правоохоронних органів.  Зернозбиральний комбайн та вантажівка арештовані.

Станом на теперішній час  здійснюється розслідування даних правопорушень.