З метою забезпечення координації діяльності щодо порядку проведення державного геодезичного нагляду, здійснення перевірок додержання суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності відбулася нарада під керівництвом директора Департаменту топографо-геодезичної і картографічної діяльності Держгеокадастру Малюка О.О. з начальниками та працівниками відділів державного геодезичного нагляду Головних управлінь Держгеокадастру в областях та м. Києві.

Учасники наради розглянули питання здійснення державного нагляду за топографо-геодезичною та картографічною діяльністю, ведення Інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю) та порядок відпрацювання Акта, що складається за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) щодо додержання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності.

На нараді був присутні Начальник відділу державного геодезичного нагляду Павлюк Денис Миколайович

Також було проведено практичне заняття щодо порядку використання двохчастотних GPS-приймачів для здійснення високоточних геодезичних вимірювань в якому взяла участь головний спеціаліст відділу Державного геодезичного нагляду Горбунова Ганна Олександрівна.