До уваги суб’єктів підприємницької діяльності, які виконують на території Донецької області картографічні, геодезичні, гравіметричні, аерозйомочні роботи тощо, і зобов’язані безоплатно передавати Держкартгеофонду копії матеріалів виконаних робіт для архівного зберігання.

Державне науково-виробниче підприємство «Картографія» згідно з наказом Держгеокадастру від 12.12.2016 р. №332 «Про покладення функцій з ведення Державного картографо-геодезичного фонду України» на ДНВП «Картографія», приймає за актами та інвентаризує вказані матеріали.

Копії матеріалів повинні бути виготовлені у формі та на носіях, що забезпечують довгострокове зберігання та подальше використання.

Здача матеріалів здійснюється відповідно до Закону України від 23 грудня 1998 р. «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність» (зі змінами та доповненнями) та Постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 1999 р. №1344 (зі змінами та доповненнями).

Із вимогами до матеріалів і зразками супровідного листа, акта приймання-передачі, переліку матеріалів, які передаються до Держкартгеофонду можна ознайомитися на сайті ДНВП «Картографія» за посиланням: http://kartographia.com.ua/dovidkovo-formatsiyniykartogeodezichniy-viddil/uvagi-kerivnikiv-geokadastru/

Матеріали направляються з супровідним листом та актом приймання-передачі матеріалів до Держкартгеофонду (в 2 прим.).

Для карт (планів), що містять обмеження доступу «ДСК» та без грифу, відправка здійснюється власним коштом рекомендованим поштовим відправленням з повідомленням про вручення посилки адресату. Матеріали з обмеженням доступу «таємно» до Держкартгеофонду не приймається.

Зразки супровідного листа, акта приймання-передачі, переліку матеріалів, які передаються до Держкартгеофонду додаються:

АКТ_приймання-передачі

Лист _передачі

ПЕРЕЛІК_ приймання-передачі

Нагадуємо, що відповідно до статті 26 Закону України від 23 грудня 1998 р. «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність» (зі змінами та доповненнями) суб’єкти топографо-геодезичних і картографічних робіт за порушення законодавства про топографо-геодезичну і картографічну діяльність тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову і кримінальну відповідальність згідно з законом.