23 листопада поточного року у приміщенні Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області на виконання Указу Президента України від 15 жовтня 2020 року № 449/2020 «Про деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин» і Постанови Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2020 р. № 1113 «Деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин» за участю начальника Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Тетяни Тітової, та запрошених голів трьох територіальних громад відбулася передача земель сільськогосподарського призначення, що розташовані за межами населених пунктів, із державної власності у комунальну, а саме: Бахмутській міській об’єднаній територіальній громаді Бахмутського району, Сіверській  об’єднаній територіальній громаді Бахмутського району та Соледарській об’єднаній територіальній громаді Бахмутського району.

Наразі у розпорядження Бахмутській міській об’єднаній територіальній громаді Бахмутського району Донецької області передано земельні ділянки загальною площею 3457,1012 га, які розташовані на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади Бахмутського району Донецької області за межами населених пунктів згідно з актом приймання – передачі.

У розпорядження Сіверської міської об’єднаної територіальної громади Бахмутського району передано земельні ділянки загальною площею 614,5469 га, які розташовані на території Сіверської об’єднаної територіальної громади Бахмутського району Донецької області за межами населених пунктів.

Та у розпорядження Соледарській об’єднаній територіальній громаді Бахмутського району Донецької області передано земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 2166,8549 га, які розташовані на території Соледарської об’єднаної територіальної громади Бахмутського району Донецької області за межами населених пунктів.

Акти приймання-передачі земель підписали начальник Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Тетяна Тітова та голови об’єднаних територіальних громад.

Наразі Головне управління Держгеокадастру у Донецькій області продовжує формувати переліки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, передача яких буде здійснена із державної в комунальну власність відповідно до законодавства та очікує від інших об’єднаних територіальних громад області готовності прийняти землі у комунальну власність.