07 вересня 2017 року сектором запобігання та виявлення корупції Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області, на виконання плану заходів Головного управління з виконання Антикорупційної стратегії на 2015 – 2017 роки, проведено семінар-нараду із співробітниками міськрайонного управлінння у мм. Краматорську та Дружківці та відділу у Лиманському районі Головного управління з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави, а також з питань співпраці Головного управління з викривачами корупції.

Під час семінару співробітники ознайомились із поняттям конфлікту інтересів, алгоритмом дій працівника у зв’язку із встановленням наявності конфлікту інтересів, окремими видами обмежень,  пов’язаних із конфліктом інтересів та відповідальністю за порушення зазначених вимог та обмежень. Одночасно, розглянуто типові приклади ситуацій конфлікту інтересів.

Також, під час заходу присутні ознайомились із порядком роботи з повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами в Головному управлінні, каналами для надання таких повідомлень та гарантіями державного захисту викривачів: щодо анонімності та нерозголошення інформації щодо викривачів, за наявності загрози життю, житлу, здоров’ю та майну, у сфері захисту трудових прав, у адміністративному та цивільному процесі.