На підставі заяв, отриманих від фізичних та юридичних осіб, сільськогосподарських товариств та фермерських господарств з початку 2020 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області сформували 35496 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. Найбільше таких документів видано щодо ділянок, розташованих у Волноваському (7065), Лиманському (4160), Покровському (2404), Слов’янському (3464) районах Донецької області.

У Донецькій області громадяни надають перевагу онлайн зверненням. Із загальної кількості виданих витягів, 24448  або 69 % було замовлено онлайн,  ще 11048  або  31% – через Центри надання адміністративних послуг.

Довідково:

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.