07 лютого поточного року сектором запобігання та виявлення корупції Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області проведено семінар-нараду із співробітниками міськрайонного управління у Покровському районі та м. Мирнограді Головного управління з питань заповнення декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

В ході проведення семінару присутніми розглянуто правила заповнення форми декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Порядок інформування Національного агентства з питань запобігання корупції про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента, Правила заповнення форми повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування.

Також, під час заходу співробітникам надано роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю, а також попереджено про відповідальність за порушення вимог фінансового контролю.