27 грудня поточного року у Черкаській об’єднаній територіальній громаді Слов’янського району Донецької області відбувся виїзний прийом громадян.

Прийом проводила в.о.начальника Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Тетяна Підгорна.

 

На прийом, для вирішення питань та отримання консультацій звернулося десять громадян.

Питання, з якими громадяни звернулися на прийом, стосувалися приватизації земель членами фермерського господарства, відведення земельних ділянок державної власності в оренду та поновлення договорів оренди землі, а також порядку відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

Під час прийому громадянам по зазначеним питанням були надані вичерпні консультації відповідно до вимог діючого законодавства.

Також надані роз’яснення з питань резервування та виділення земельних ділянок учасникам АТО/ООС на території ОТГ, проведення в 2020 році інвентаризації земельних ділянок державної власності сільськогосподарського призначення, про відкриття ринку земель.

 

Нагадуємо, що з графіком прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області можна ознайомитися на офіційному сайті або записатися за телефоном (06264) 5-93-41 Сектор звернення громадян та доступу до публічної інформації