03 березня поточного року у м.Бахмут в приміщенні Міськрайонного управління у Бахмутському районі та м. Бахмуті Донецькій області відбувся виїзний прийом громадян.

Прийом проводила в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Тетяна Підгорна.

На прийом, для вирішення питань та отримання консультацій звернулися представники підприємства, земельного відділу сільської ради та ОТГ.

Актуальними питаннями, з якими громадяни звернулися на прийом, стосувалися укладення договору сервітута, розробки проекту відведення для укладання договору сервітуту та сплати втрат сільськогосподарського виробництва, передача земельних .ділянок державної власності сільськогосподарського призначення у комунальну власність Бахмутської ОТГ, а також інвентаризації земель під полезахисними лісосмугами та господарськими дворами, проведення земельних торгів, інвентаризація земель під існуючими кладовищами на території Бахмутської ОТГ.

В ході прийому по зазначеним питанням було надано вичерпну консультацію відповідно до вимог діючого законодавства.

 

Нагадуємо, що з графіком прийому громадян керівництвом  Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області можна ознайомитись на офіційному сайті або записатись за телефоном (06264) 5-93-41 Сектор звернень громадян та доступу до публічної інформації.